Ayvalık Yat Turu

AYVALIK YAT TURU

* Saat 07.30’da buluşuyor ve Ayvalık’a hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında Kazdağları eteklerindeki Nusratlı’da duruyor ve kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı molası sonrası yolculuğumuza devam ederek Ayvalık Liman’a ulaşıyoruz. Limandan hareket edecek yata biniyor ve keyifli bir güne hazırlanıyoruz.

* Yeşil ile mavinin buluştuğu, denizin, güneşin ve eğlenceli animasyonların tadını çıkaracağımız gün boyu sürecek Ayvalık Yat Turu’muza başlıyoruz.

* Yat turumuzda; müzik, ödüllü yarışmalar, animasyonlar ve çevre tanıtımları, Ayvalık’ın berrak koylarında; Ortunç Koyu, Pınar Adası, Yelice Adası, Akvaryum Adası ve Cunda Adası dolaylarında yüzme molaları sizleri bekliyor olacak

* Cunda ( Alibey ) Adası’nda yatımızdan ayrılarak rehberimiz eşliğinde ada gezisi yapıyoruz. Gezi sonrası ise manzarası ile ün yapmış Şeytan Sofrası’na çıkıyoruz.

* Ayvalık gezimiz sona erdikten sonra akşam yemeği için mola verdikten sonra dönüş yolculuğumuz başlıyor. Çanakkale’ye varışımız sonrası sizleri uğurlayarak gezimizi sonlandırıyoruz.

KİŞİ BAŞI ÜCRET: 75.- TL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
-Profesyonel Rehberlik Hizmeti
-Klimalı Lüx Araçlarla Ulaşım
-Öğle Yemeği (Sınırsız Balık + Salata + Meyve )
-Yat Turu Ücreti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
– Yemekler Esnasında Alınacak İçecekler
– Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir